Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

20 02 2011 craiova


HARY

Postări Recomandate

Re: 20 02 2011 craiova

 

o zi superba din toate punctele de vedere ... cu forta multa adrenalina si suspans ... cu cateva mici pagube... o degetare (s-o posteze daca se poate ) cu cateva indoiturii si zgarieturii severe si cu o planetara rupta ... dar ce mai conteaza can este vorba de ditractie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

si mica dejantare cu incercarea de a o repara:br numai ca trebuia sa o mai si umflam numai ca acel compresor nu a mai vrut el

http://img406.imageshack.us/img406/5333/dscn0575s.th.jpg

http://img232.imageshack.us/img232/4981/dscn0570q.th.jpg

si am gasit si eu 3 movies :Gr

Editat de plici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

ce ma enervati!!! :ang2

maine ma duc si io sa urc cateva borduri, numa' de ciuda! :j

daca nu ma tineau treburile prin capitala, ma mutam inapoi la Medias... mamaaa, cate dealuri, cate paduri... :pr1 si toate astea in spatele blocului... :grin:

abia astept sa ies la pensie... :old

Editat de Optimus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

ce ma enervati!!! :ang2

maine ma duc si io sa urc cateva borduri, numa' de ciuda! :j

daca nu ma tineau treburile prin capitala, ma mutam inapoi la Medias... mamaaa, cate de dealuri, cate de paduri... :pr1 si toate astea in spatele blocului... :grin:

abia astept sa ies la pensie... :old

 

ce ma enervati!!! :ang2in felu asta poate ... chelesti inainte de pensie.... :O

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

deja sunt pe drumul cel bun... numai voi cu iesirile voastre mai lipseati...:ha3

ce boiereala sa ai terenul la 2 pasi de tine...

 

 

vezi in cartierele noi "rezdentiale" ai la fel pe strazi cum e la noi pe teren.... asa ca nu ai de ce sa te plangi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator L4ur3ntziU

Re: 20 02 2011 craiova

 

mmmmm prea tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:banana:banana:banana:banana:banana:br:br.eu nu am participat deoarece am fost indrumat ca daca nu am anvelope buneee pt offf roadddd sa nu vin ca nu am ec sa fac... am anvelope de strada :((...dar voi v-ati dat frumos de tottt..sper sa ii pun un set cat de curand si sa merg si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

mmmmm prea tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:banana:banana:banana:banana:banana:br:br.eu nu am participat deoarece am fost indrumat ca daca nu am anvelope buneee pt offf roadddd sa nu vin ca nu am ec sa fac... am anvelope de strada :((...dar voi v-ati dat frumos de tottt..sper sa ii pun un set cat de curand si sa merg si eu...

Nu mai pune tot timpul botul la vrajeala asta. Este partial adevarat. Sunt situatii destule cand pe zapada, realmente cele mai bune anvelope sunt fix cele de iarna.

Am si eu un mangliu aici pe langa casa, care tot cu "sfaturi" din astea prietenesti ma lua, pana s-a convins ca o pereche de AT-uri pot face fata neasteptat de bine pe langa niste MT-uri.

Asa ca incearca, nu ezita. Daca nu razbati, asta e, te intorci, dar esential este sa te convingi tu.

Spor.

W.I.L.D.S.T.A.T.E - Off-road & Adventure powered by The White Wolf.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

Nu mai pune tot timpul botul la vrajeala asta. Este partial adevarat. Sunt situatii destule cand pe zapada, realmente cele mai bune anvelope sunt fix cele de iarna.

Am si eu un mangliu aici pe langa casa, care tot cu "sfaturi" din astea prietenesti ma lua, pana s-a convins ca o pereche de AT-uri pot face fata neasteptat de bine pe langa niste MT-uri.

Asa ca incearca, nu ezita. Daca nu razbati, asta e, te intorci, dar esential este sa te convingi tu.

Spor.

 

@jorj te rog sa nu mai poluezi topicul acesta cu aberatiile tale....era la tura asta un isuzu cu at-uri si a coborat la sufa....oricum succes la mersul in namol cu at-uri

 

discutii despre anvelope la alt topic..........:grin:

 

rog sa se abtina oricine altcineva cu comentarii inutile ,inafara eveninetului

 

decat poze si filmulete daca mai sunt:tk:tk

Editat de HARY
:cl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 20 02 2011 craiova

 

Salut,

Intradevar terenul a fost foarte greu, zapada si namolul moale faceau masina sa se scufunde rapid.

Promit ca nu va mai incurc, ati stat dupa mine ceva timp si imi pare rau.

Cu sigurant cu AT nu faci fata, dar pana iau anvelope adecvate poate merg cu voi sa va pozez or video sau alte actiuni pe care le pot face.

cu stima,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare