SWW Postat Ianuarie 22, 2008 Partajează Postat Ianuarie 22, 2008 Salutare tuturor! numele meu este Bogdan, sunt posesorul a doua masini Nissan PatrolY60 GR : una bucata functionala si una bucata in lucru pentru a face fata distractiei :grin: . Sunt de asemeni posesorul unei motociclete Aprilia Caponord 1000 ETV (ultima dintr-o serie ce a cuprins :Nipru, Gliera RC600, BMW 100RS) pe care o folosesc in principiu pentru touring. Sunt pasionat de fotografie, munte , MTB. Domeniul in care activez din punct de vedere profesional este cel al constructiilor. Locatie Bucuresti. Multumesc pentru posibilitatea de a activa pe acest forum si scuze pentru intarzierea cu prezentarea dar nu am avut disponibile pana in acest moment fotografiile cu propriul acaret . Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate