Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare tuturor


SWW

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

numele meu este Bogdan, sunt posesorul a doua masini Nissan PatrolY60 GR : una bucata functionala si una bucata in lucru pentru a face fata distractiei :grin: .

Sunt de asemeni posesorul unei motociclete Aprilia Caponord 1000 ETV (ultima dintr-o serie ce a cuprins :Nipru, Gliera RC600, BMW 100RS) pe care o folosesc in principiu pentru touring.

Sunt pasionat de fotografie, munte , MTB.

Domeniul in care activez din punct de vedere profesional este cel al constructiilor.

Locatie Bucuresti.

Multumesc pentru posibilitatea de a activa pe acest forum si scuze pentru intarzierea cu prezentarea dar nu am avut disponibile pana in acest moment fotografiile cu propriul acaret .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare