Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!


GPScu

Postări Recomandate

De 2 zile sunt proprietar si de TOYOTA ....nu am putut rata aceasta ocazie la o asemenea masina , chiar daca investitia e mare ....face toti banuti :wink:

 

Am o Toyota HZJ 73 ,an 1994, motor 4200cmc turbo dissel super intretinuta .....momentan nu sunt hotarat sa o bag in teren si doar pt tractarea NISSANULUI la joaca :grin:

 

 

http://img222.imageshack.us/img222/4512/fotografie0097z.jpg

 

http://img6.imageshack.us/img6/1793/fotografie0098p.jpg

 

http://img26.imageshack.us/img26/1946/fotografie0099y.jpg

 

http://img23.imageshack.us/img23/8738/fotografie0101.jpg

 

http://img16.imageshack.us/img16/8960/fotografie0107t.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/5600/fotografie0105.jpg

 

http://img121.imageshack.us/img121/963/fotografie0102.jpg

 

http://img101.imageshack.us/img101/2239/fotografie0108.jpg

 

http://img12.imageshack.us/img12/3982/fotografie0104.jpg

 

 

 

Editat de Astral

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Tradare!!!!!!

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Sa o stapanesti sanatos si sa-ti aduca multe bucurii!!!!:h5:br:br

0723358877

Un om bogat NU este acela care are cel mai mult, ci acela care are nevoie de cel mai puţin. (Octavian Paler)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Buna treaba GPScu-le! Felicitari!

Cat despre ..."momentan nu sunt hotarat sa o bag in teren si doar pt tractarea NISSANULUI la joaca" ...mai vedem noi...:grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Buna treaba GPScu-le! Felicitari!

Cat despre ..."momentan nu sunt hotarat sa o bag in teren si doar pt tractarea NISSANULUI la joaca@ ...mai vedem noi...:grin:

 

 

Pt modificari grave am in pod la fostul proprietar si portalele de volvo C 303...momentan sunt arvunite verbal , omul stie ca sunt de cuvant (unde mai pui suntem si colegi de CLUB):grin:....nu imi mai pot permite inca 4500euro sa scot din buzunat pt ele ...sunt ca noi revizuite de el :grin:.....4linkuri, oli strut , etc ....sunt ff multi banuti de bagat si am spus STOP pt moment .....VINE VARA dau hartopul jos si trag patrolul la concurs :ha:

 

Max la MMOF vin cu ea :h5

 

Multumesc ff mult , sunt mandru de aceasta minune :h5

NISSANISTILOR nu spuneti tradare ....mi-am luat masina de tractat ....:banana

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Fostul proprietar ma urmareste ......666 spune ceva ....stiu ca iti e ff greu fara ea, dar promit ca o vei vedea des , chiar proiectul tau nu va muri :h5

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Nu ti-ar fi stat rau nici intr-un Patrol 4,2 turbo ...da hai ca merge si asta :ha:

Eu zic ca daca te dai o data cu ea in teren ai sa schimbi rolurile...ai sa duci Toyota cu Patrolul la joaca.:grin:

Am vazut cu trage 4,2 TD pe HDJ dar pe HZj trebuie sa fie nebunie,e mult mai usoara caroseria.

Sa o folosesti sanatos GPS cule :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Spune-mi si mie de curiozitate cati cai are si cum se simte la condus fata de 4.2-ul de la Nissanul pe care l-ai dat?

Mersi.

Daihatsu Feroza, adio pietre la rinichi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Spune-mi si mie de curiozitate cati cai are si cum se simte la condus fata de 4.2-ul de la Nissanul pe care l-ai dat?

Mersi.

 

Toyota cu turbo are cam 160cai :grin:.+ un intercooler care il voi monta 170_180 cai zic eu :tk....nissanul alb care sa vandut mergea intr-un fel avea cuplu ff bun ...........diferenta e de turbo ....Nissanul ca stabilitate e ff bun , cu greutatea sta mai prost in conditi extreme ....:wink: chiar si in teren :wink:.....toyota dupa cum bine stim au probleme cu stabilitatea , de aceea cand mi se pun pitici pun portalele ....

 

Am taiat nissanul inmatriculat BG , pt concres :al, 80% din masinile de la open sunt taiate .........nu am vrut sa imi bat joc de nissanul alb inmatriculat ro si intr-o stare estetica si tehnica ff buna :wink:

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si pasta , am achizitionat si TOYOTA HZJ 73

 

F.Frumoasa !

-Nu spui cat face ?

 

Nu este de vanzare !!! :grin:

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

In primul rand se spune PATROLISTI!

In rest ce sa zic...sa o stapanesti sanatos dar sa te tii de cuvant,sa tractezi PATROLU cu ea,si sa inveti regulile rutiere din BULGARIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Ah frumoasa ..... motorul asta de il aveam eu pe bj73 ... Asta e ... :(

Cum e sa cazi in sus ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Am trait s-o fac si p-asta : mi-am luat TOYOTA HZJ 73 !!!

 

Felicitari fratello!Deci nu numai eu sunt tradator cu LJ70 dupa GR?!:h5:grin:

Viva 4x4!:grin:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare