Vizitator Schumy Postat Ianuarie 23, 2008 Partajează Postat Ianuarie 23, 2008 Salut sunt Andrei din Bucuresti am 24 de ani si sunt student al facultatii de ingineria mediului Buc..sunt pasionat de auto cross , rally cross si mai nou off road.Am un ford escort rs cosworth de auto cross si un aro 10.4 iar pe viitor imi doresc un M461.Multumesc Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate