Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

De unde pot cumpara asa ceva?

cristi69
 Share

Recommended Posts

Cum spune si titlul de unde pot achizitiona asa ceva?Ca sa nu se considere reclama trimite-ti linkuri sau adrese de furnizori pe PM.

[ATTACH=CONFIG]100291[/ATTACH]

537789850_lampa203.jpg.3d891b7811f7bda799e64355d4d66d99.jpg

Gandirea corectã vine din experienta. Din nefericire experienta vine din gandirea gresita.

Re: De unde pot cumpara asa ceva?

Cum butonul de Edit a disparut sunt nevoit sa mai scriu inca o data.In acel grup de patru proiectoare vreau sa montez xenon.Am vazut la cineva instalatia asta montata pe masina si lumineaza demential.Cum pe Pajero meu e suficient loc pe plafon vreau si eu asa ceva.:tk

Gandirea corectã vine din experienta. Din nefericire experienta vine din gandirea gresita.

• 5 weeks later...

Da, am verificat si nu sunt la fel de "finutze" ca cele de mai sus....dar daca nu se gasesc asa pana la urma luam si a doua versiune. Scuze daca am deranjat cu comentul meu.

Mitsubishi Pajero LWB wide fanders 3.5 v6 24valve 1999 / Mitsubishi Pajero lwb v80 / Porsche Chayenne

Stiu ca e putin pe langa subiect, dar cred ca n-are rost sa deschid alt topic. Aveti cumva idee de unde s-ar putea cumpara si cat ar costa o grila de proiectoare pentru masinile de raliu, ca cea de aici....Am cautat peste tot, dar n-am gasit nicio urma... Mersi fain!

rally.jpg.6843fc6c5da0e2d64aac13a95d0f3054.jpg

"Umblati cu bine!"

Ca si "aspect comercial" e ceva. Ca si utilitate e 0. Din cate stiu majoritatea grupurilor de proiectoare de acest gen sunt chinezesti. Fiecare lumineaza in alta directie ...

Cel mai bine pui doua proiectoare ...da' bune! :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Am vazut asa ceva pe masini de raliu si iti scoteau ochii dar cu siguranta alea nu costa 250-300 ron ca chinezariile de pe net.Legat de xenon cel mai ieftin kit xenon H1, H3, H7 etc sub 200 ron nu il scoti.Toata afacerea te cam duce la minim 600 ron.Dracia aia am vazut ca se 'lipeste'' cu banda dubla adeziva nu stiu cat rezista la ploaie sau la incercarile anumitor persoane binevoitoare de a imprumutao definitiv dar poate ai garaj/curte.

Ti-am dat pm cu un link.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Yonutz, doua, da' bune am, da' fiind un copil mai mare, imi place teribil jucaria. :ha: Recunosc ca ar fi ceva probleme, pentru ca nu am garaj, asa ca probabil ar fi destul de tentante pentru anumiti conationali liber-profesionisti. In schimb, pe capota Pajero-ului ar arata absolut bestial, cred eu. Mai mult era o curiozitate, incercam sa vad unde as putea cauta si cat ar costa... Sunt sigur ca cele de raliu nu costa 300 de lei...

Caphonne, n-am primit niciun mesaj, daca despre mine era vorba...

"Umblati cu bine!"

d-l darius vad ca la locatie aveti buc si sibiu. asadar ,cand iesiti pe DN pana sa ajungeti la paralela 45 dinspre bucuresti undeva pe dreapta in camp intro curte amenajata este o masina identica cu cea din imaginea dvs si cu acele tipuri de proiectoare. incercati acolo , poate aveti succes. multa bafta! sper ca m-am facut inteles de locatie

@Darius trimisesem mesajul doar catre Cristi69 acum ti-am trimis si tie.Nu am nici o treaba cu aia care le vand in caz ca vrei alte detali.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

@Caphonne am primit mesajul tau si i-ti multumesc.Dar am renuntat la idee pentru ca asa cum a spus si @Yonutz sunt niste chinezarii de doi bani care sunt si de caliate proasta si nici nu se aseaza bine pe al meu pajero.In final am montat doua proiectoare H.I.D. pe bullbar.

Multumesc pentru pont, domnule Geo. Chiar o sa incerc sa fiu atent cand trec pe acolo... Sincer, ar fi prioritare altele la masina, da' cand ti se pune pata...:grin: Bine, sansele cele mai mari sunt ca ideea de a pune asa ceva pe masina sa ramana la nivelul de idee...

"Umblati cu bine!"

Darius daca ai gasit pe undeva sa-mi spui si mie te rog. In continuare sunt interesat in achizitionarea setului de proiectoare. Toti cei pe care i-am gasit si vorbit aduc cam intr-o luna. Mersi.

Mitsubishi Pajero LWB wide fanders 3.5 v6 24valve 1999 / Mitsubishi Pajero lwb v80 / Porsche Chayenne

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use