xnx Postat Ianuarie 29, 2008 Partajează Postat Ianuarie 29, 2008 salut iubitorii de aventura -Fără un 4x4 ,,viața e pustiu” Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
xnx Postat Ianuarie 30, 2008 Autor Partajează Postat Ianuarie 30, 2008 mamaaa Mamaaa sa moara Zambilica a lui Paraipan,in ce gasca m-am bagat ! Ar trebui sa sterg titlu ala o sa ma trezesc ca-mi da vreunu intalnire :ha: :ha: NU E FORUM CU OAMENI SERIOSI ? :ha: ps.Sunt insurat,am 2 copii,37 de ani,om serios,nu-mi plac barbatii(nici activi nici pasivi)--dar caut copilot,ras la c.r :ha: :ha: (AM GLUMIT,SA NU MA CAUTE VREUNU !!) -Fără un 4x4 ,,viața e pustiu” Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate