tudop Postat Februarie 4, 2008 Partajează Postat Februarie 4, 2008 Salutari tuturor! M-am inscris de ceva timp pe acest forum, dar am neglijat partea cu prezentarea. Ma numesc Tudor Posa, sunt din Iasi, posesor al unui Aro 244 "recuperat de la o procuratura", si se afla intr-o stare destul de buna pt o masina romaneasca din 1996. L-am luat pentru deplasari ocazionale prin sate cu drumuri deosebit de proaste (lucrez in proiectare..) Dar si pt weekenduri, gratare, dealuri :grin: Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
tudop Postat Februarie 4, 2008 Autor Partajează Postat Februarie 4, 2008 Ok, bag si 2 poze: Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate