Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Putina distractie...

mihai
 Share

Recommended Posts

Am gasit niste poze vechi prin calculator...

Intr-o zi mi sa pus pata pe "masina" unui baiat de-al meu pt. ca ma tot ruga sa-l las sa-i faca tabla...si l-am rezolvat. Nefiind pregatiti de sedinta foto,cineva a apucat sa faca poze cu telefonul...

Guest nr. 150
:ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:

De multe ori imi doresc sa fac si eu asa ceva cu cate un taximetrist.

Dacă chiar vrei te invit în Sv că este unul cu maşină break de tractare auto care o face pe-a regele şoselelor încălcând orice normă de bun simţ rutier (nu mai zic de legi) şi riscând vieţile celorlalţi şoferi. L-am tot văzut în naveta mea la servici. Dar dacă ţii morţiş să fie taximetrist, chiar te rog să iei toţi taximetriştii ce găseşti pe drumul meu de navetă Sv-Rădăuţi. Era să măă izbesc frontal la 100 la oră acu 2 săpt pt că idiotul depăşeşte ca ultimul prost din galaxie.

Guest nr. 150
Nu-i doresc răul, că doar oameni suntem, dar mi-ar place să văd că tractaţi maşinile şmecherilor de pe şosea şi le abandonaţi undeva în vârf de munte cu şofer cu tot. :ha:

:ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:

De multe ori imi doresc sa fac si eu asa ceva cu cate un taximetrist.

Dacă chiar vrei te invit în Sv că este unul cu maşină break de tractare auto care o face pe-a regele şoselelor încălcând orice normă de bun simţ rutier (nu mai zic de legi) şi riscând vieţile celorlalţi şoferi. L-am tot văzut în naveta mea la servici. Dar dacă ţii morţiş să fie taximetrist, chiar te rog să iei toţi taximetriştii ce găseşti pe drumul meu de navetă Sv-Rădăuţi. Era să măă izbesc frontal la 100 la oră acu 2 săpt pt că idiotul depăşeşte ca ultimul prost din galaxie.

pai du-te si da cu ciocu la garda....
Unde esti tu Tepes Doamne...???

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use