allroad Postat Februarie 13, 2008 Partajează Postat Februarie 13, 2008 Ma numesc Dan,mi se spune Bancaru si sunt pasionat de tot ce inseamna 4X4 si offroad (dar nu chiar extreme).Pentru a domolii setea de aventura si plimbari pe drumuri forestiere am fost posesor Patrol GR Y60,Frontera 2.Allroad si m-am oprit la un Pajero sport si un ATV.In speranta ca cele spuse mai sus nu vor fi considerate laude,SALUT cu RESPECT toti membrii forumului. L 200 BMW F650 GS Dakar Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate