Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Musso din 96 nu mai porneste !!!


zoly
 Share

Recommended Posts

am un musso din 96 motor de mercedes 2.9 td si mu mai vrea sa porneasca :cr

am verificat si nu da nici macar miros de motorina la injectoare (toata motorina ce trage o da inapoi pe retur). poate cineva sa ma ajute? aveti cumva niste poze , scheme cu pompa de injectie .

cu multumiri :pl

Link to comment
Share on other sites

Re: Musso din 96 nu mai porneste !!!

 

mare multumiri sper sa ma ajute dar m-am gandit daca ai un musso la fel daca ai putea sa faci niste poze la pompa pt ca eu am luat masina cu pompa de injectie data jos si m-ar ajuta mai mult

as vrea sa vad si unde ce conducta de vacum vine

Edited by zoly
Link to comment
Share on other sites

Re: Musso din 96 nu mai porneste !!!

 

nu am musso.

 

in fisierul pdf pe care l-am atasat anterior ai inclusiv schema de vacuum.

tot acolo desenele sunt destul de bine realizate, iti poti da seama de cum arata.

ai in total 24 de pagini de manual service, te-ai uitat pe ele si nu ai gasit ce cautai?

 

in alta ordine de idei, inteleg ca tu ai luat masina FARA SA O VEZI PORNITA ?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use