Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

audio

Mr.D
 Share

Recommended Posts

Salutare

Am pe masina un mp3 player Alpine care nu mai merge, parca nu mai primeste curent. Siguranta e ok, am verificat-o. Intrebarea mea ar fi daca stie careva daca jucariile astea pica de obicei, la modul ca se ard, sau ceva de genul asta...si singura solutie e schimbarea lor.

PS: Sarbatori fericite :)

Mitsubishi Shogun 3.2 DI-D SWB AT 2002

Re: audio

Salut!

Orice "scula" electronica mai are prostul obicei sa se arda. Insa, nu intotdeauna sunt nereparabile. Da-mi, te rog, ceva mai multe amanunte despre el (model, an de fabricatie, etc) si, cel mai important: daca a fost montat din fabrica sau ulterior, pe masina. Poate ai noroc sa se poata repara...

It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER ! icona%20(200).gif

Re: audio

Salut!

Orice "scula" electronica mai are prostul obicei sa se arda. Insa, nu intotdeauna sunt nereparabile. Da-mi, te rog, ceva mai multe amanunte despre el (model, an de fabricatie, etc) si, cel mai important: daca a fost montat din fabrica sau ulterior, pe masina. Poate ai noroc sa se poata repara...

Orice jucarica de acest fel de poate repara insa se pune intrebarea daca jucaria respectiva merita efortul de a o repara sau mai bine cumparam una noua.

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use