Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

vitara decupleaza in mers


gigi.ionita

Postări Recomandate

Re: vitara decupleaza in mers

 

salut.sint manuale si functioneaza am verificat

 

am patit eu la Jeep acelasi lucru. cuplam in 4x4L, mergeam 3 m si apoi sarea. am desfacut burduful de la levier si am descoperit alt burduf care ingreuna cuplarea. am decupat din el, l-am pus la loc si nu mai am probleme. mai poate fi si de la tija. cel mai bine dai burduful si vezi cu ochii tai.

cam asa arata la mine :

17112011191.jpg.1535ab614cf35bb9ea3700a398d769fe.jpg

17112011189.jpg.c8f979f122efffe5082166d971cfd2bb.jpg

17112011192.jpg.dbbe812294e00a600a66852741eaddda.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: vitara decupleaza in mers

 

corect era ca iti sarea din viteza. verifica ce ti-au zis colegii. ceva impiedica sa stea schimbatorul corect. desfa coverele de deasupra. lucrezi doar in habitaclu, nu trebuie sa te bagi pe sub masina.

ancuta_laurentiu@yahoo.com

tel. 0767585379

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare