Vizitator Silviu Postat Martie 17, 2008 Partajează Postat Martie 17, 2008 va salut cu respect, numele meu este Silviu, pana pe la 22 de ani am fost pasionatul soselelor si al vitezei.Incet, incet am descoperit farmecul si aventura offroad, de aceea ma aflu aici. :grin: Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate