Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut si imi cer scuze!


nisda

Postări Recomandate

Salutare tuturor pasionatilor si imi cer scuze ca nu m-am prezentat inca de la inscrierea mea pe acest forum.(Probleme cu net-ul si apoi...cu memoria!) :p

Ma numesc Dan si de loc sunt din Galati dar momentan muncesc in Grand Cayman.Sunt mecanic motoare diesel-navale si generatoare de curent iar la offroad nu ma prea pricep.Dar..sunt mare iubitor de munte probabil si din cauza timpului petrecut numai pe mare :ti si posed un Jeep Cherokee.Incerc sa ma intorc definitiv in tara si de asemenea sa imi cumpar ceva de teren care sa ma si ajute cu o mica afacere.

Daca va pot ajuta cu ceva de pe aici cu mare drag si neconditionat!

Sanatate !

D22 King Cab
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare