nisda Postat Martie 17, 2008 Partajează Postat Martie 17, 2008 Salutare tuturor pasionatilor si imi cer scuze ca nu m-am prezentat inca de la inscrierea mea pe acest forum.(Probleme cu net-ul si apoi...cu memoria!) :p Ma numesc Dan si de loc sunt din Galati dar momentan muncesc in Grand Cayman.Sunt mecanic motoare diesel-navale si generatoare de curent iar la offroad nu ma prea pricep.Dar..sunt mare iubitor de munte probabil si din cauza timpului petrecut numai pe mare :ti si posed un Jeep Cherokee.Incerc sa ma intorc definitiv in tara si de asemenea sa imi cumpar ceva de teren care sa ma si ajute cu o mica afacere. Daca va pot ajuta cu ceva de pe aici cu mare drag si neconditionat! Sanatate ! D22 King Cab Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate