Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sfat achizitie pajero LWB, 2006, automat

gusteru
 Share

Recommended Posts

o intrebare pentru cunoscatori: un pajero lung, 5 usi, din 2006, automat, fara nici o0 zgarietura, diesel, merita 8000 euro? eu habar nu am cu ce se maninca japonezele si cum sefu vrea sa scape de a lui ca tot sta degeaba, parca ma roade. de mentionat ca n-a iesit de pe asfalt ( unde dracu un NL?!)

multam

Re: pajero

Una similara cu asta, pe mobile.de, cu cat se vinde ?

Am gasit unul scurt (3 usi), automat, cu 190.000 KM, diesel, din 10/2006 cu 9.900 €. Nu am vazut nici-un pret mai mic de 8500 € (mentionez ca m-am uitat doar pe primele 2 pagini).

Eu zic ca merita...

Cu respect,

Teodor.

4x4, Way of Life !

nu stiu citi km are, ma uit maine.

eu intrebam daca e ceva de masina ca intretinere, cum se comporta pe coclauri. ca pret sint sigur ca va disparea rapid cind o va face publica. asta e un pret la care o putem lua noi in companie sau vreunul din prieteni/ familie.

Daca masina e in mintile ei MERITA fara nici un dubiu, eu n-as da-o cu atat pe a mea din 2002...

[sIGPIC][/sIGPIC]

o intrebare pentru cunoscatori: un pajero lung, 5 usi, din 2006, automat, fara nici o0 zgarietura, diesel, merita 8000 euro? eu habar nu am cu ce se maninca japonezele si cum sefu vrea sa scape de a lui ca tot sta degeaba, parca ma roade. de mentionat ca n-a iesit de pe asfalt ( unde dracu un NL?!)

multam

cumpara repede masina la acel pret,dar poate pui si ceva :ft sa o vedem si noi.

Mitsubishi Pajero 3500 v6

• 1 month later...
 Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use