Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Suzuki Worldwide EPC


adi200100

Postări Recomandate

Daca doreste cineva acest soft ... si bineinteles daca se poate pune pe forum... o sa pun maine link. este vorba de un catalog cu codurile pe original pentru toate modelele de Suzuki.

Poate inca mai sunt colegi care nu-l au.

Astept OK

Suzuki Samurai 1.3i 1991

Mai bine ingrasat de bere, decat cocosat de munca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

poate moderatorii si forumul nu au aceeasi politica vis-a-vis de torrents

Suzuki Samurai 1.3i 1991

Mai bine ingrasat de bere, decat cocosat de munca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

Nu tot ce e pe torente e "ilegal" de luat.

Sunt foarte multe lucruri free si sa generalizezi ca torentele sunt o greseala, e aiurea.

 

SUntem offtopic totusi.

Sa multumim si... gata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

Adi, vezi ce scrie sub numele meu :))

 

Am verificat continutul si validitatea torentului ca sa nu duca la ceva virusat sau "malefic", in rest nu e problema club4x4 pentru ca nu gazduieste nici un fel de informatie ilegala. Informatia, legala sau nu, se afla altundeva. Legat de torrenti, daca ar fi fost 100 ilegali, ar fi putut fi interzisi de militantii drepturilor de autor, dar facilitatea a fost destinata (si)unor altfel de scopuri.

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

@f_zoltan mda acum vad ca esti moderator (nu prea ma uit la detalii) ...cat despre torrent e verificat de mine... instalat pe compu' meu, deci functioneaza.

Suzuki Samurai 1.3i 1991

Mai bine ingrasat de bere, decat cocosat de munca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

E testat?, merge?

 

Imi da erori la instalare, zice ca ii lipseste un fisier din arhiva.

Am WIN7/64 bit, varianta veche nu mai stiu cum dar am pacalit-o si merge, asta al tau nu vrea orice as face.

TOYOTA Hilux 2.4, D4D 4x4

SUZUKI Samurai 1.6, 8v 4x4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

E testat?, merge?

 

Imi da erori la instalare, zice ca ii lipseste un fisier din arhiva.

Am WIN7/64 bit, varianta veche nu mai stiu cum dar am pacalit-o si merge, asta al tau nu vrea orice as face.

 

nu am incercat pe win7/64 dar din cate stiu eu nu merge. incearca cu ceva virtual machine sau de genul asta.

 

eu inca sunt fun Xp :))

Suzuki Samurai 1.3i 1991

Mai bine ingrasat de bere, decat cocosat de munca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

Am instalat prima versiune si nu imi recunoaste VIN-ul... a doua dupa cum am spus nu mi-a mers pe W7. Merita efortul sa pun un XP si sa incerc ultima varianta? Credeti ca daca prima nu mi-a recunoscut masina cea de-a doua o va face?

Samurai '88 - in (vesnice) pregatiri :grin:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

Am instalat prima versiune si nu imi recunoaste VIN-ul... a doua dupa cum am spus nu mi-a mers pe W7. Merita efortul sa pun un XP si sa incerc ultima varianta? Credeti ca daca prima nu mi-a recunoscut masina cea de-a doua o va face?

 

nu-ti fa probleme din cauza VIN-ului. A existat o perioada in "viata" suzuki, in care era un shortage de piese , astfel au importat piese din japonia si sua in fabrica din spania, si invers. Tot in aceeasi perioada s-au pierdut documente importante aferente corespondentei VIN-componenta masinii (in spania) astfel exista serii care nu apar in bazele de date din ziua de azi.

 

Cel mai sigur e sa iei piesa originala si te documentezi din program sa gasesti reperul care iti trebuie.

 

Nici VIN-ul de la masina mea nu apare niciunde, doar am "ghicit" din diverse repere ca masina e din 87.

SJ410 - '86 - in reconstructie.

Ex:Samurai Sj413, V-50 (high-top), '88.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Suzuki Worldwide EPC

 

Inca nu am instalat Epc, dar abia astept.

Eu am trotineta din 2002 si nu mi-a vazut Vin-ul nici la reprezentantza, fiind facuta chiar aici, in Spania.

Noroc ca e catalogul usor si nu ai cum sa te incurci in el la referinte, facand diferentze clare unde e nevoie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare