Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cam Tarziu >BoacA


Boboc Silvian

Postări Recomandate

Imi cer scuze ca nu m-am prezentat pana acum, sa fiu sincer nici nu prea am cu ce dar incerc si nici nu am stiut ca ma pot prezenta cumva,nu prea ma pricep bine la internet . Am cerut ajutoare ca sa intru aici si sa aranjez cate ceva,poze etc. Ma numesc Boboc Silvian din Bucuresti prieteni imi spun BoacA si am un amarat de aro 10.4 care vreau sa-l fac mai maricel. Va multumesc de intelegere

Photo0030.jpg.8fd199a8b95dfac968cc40b96f51d4fc.jpg

Photo0035.jpg.3dceba232ac49d5b04d9c768265e9786.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare