Boboc Silvian Postat Aprilie 8, 2008 Partajează Postat Aprilie 8, 2008 Imi cer scuze ca nu m-am prezentat pana acum, sa fiu sincer nici nu prea am cu ce dar incerc si nici nu am stiut ca ma pot prezenta cumva,nu prea ma pricep bine la internet . Am cerut ajutoare ca sa intru aici si sa aranjez cate ceva,poze etc. Ma numesc Boboc Silvian din Bucuresti prieteni imi spun BoacA si am un amarat de aro 10.4 care vreau sa-l fac mai maricel. Va multumesc de intelegere Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate