rasvan13 Postat Aprilie 10, 2008 Partajează Postat Aprilie 10, 2008 Hello, sunt Razvan. Am fost atras in vartejul 4x4 de catre varul Svejk, iar Ionutz si Tuparu au avut grija de curand sa ma pricopseasca cu un Samurai. Le multumesc calduros si pe aceasta cale 8) Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate