lucianer Postat Aprilie 12, 2008 Partajează Postat Aprilie 12, 2008 Salut. Eu in Austria , dimineata ,cand am inceput sa pregatim masina de pelcarea din showroom. Daihatsu Terios 4x4 permanent Locatie :Bucuresti /Dristor Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate