RaduCampina Postat August 4, 2012 Partajează Postat August 4, 2012 baieti eu nu ma bag inca nu am nici cheie si trebuie sa vad mai intai cine ma ajuta cu reglarea culbutorilor pe aici prin zona sau bucuresti , sunt luni in bucuresti multumesc Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate