Bel Postat Aprilie 14, 2008 Partajează Postat Aprilie 14, 2008 Salutare tuturor,sunt la fel ca si voi foarte mare pasionat de offroad,dar din pacate ma plimb prin paduri,lunci si zone care nu prea sunt umblate de oamnei cu bicigleta,datorita faptului ca am aproape 17ani. Bine v-am gasit!!! Traieste-ti viata ca si cum ar fi ultima clipa!!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate