adriantm Postat Aprilie 15, 2008 Partajează Postat Aprilie 15, 2008 NU DE MULT TIMP AM DEVENIT IMPATIMIT AL OFF-ROODULUI SI SPER SA-MI IMBUNATATESC PERFORMANTELE IN TEREN ALATURI DE VOI, O ZI BUNA LA TOATA LUMEA! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate