Vizitator sweeper Postat Aprilie 17, 2008 Partajează Postat Aprilie 17, 2008 Mda, deci sa incepem: Adica io, sobolan de birou, m-am hotarat sa-mi iau masina. Ca zice lumea ca autostopu' nu-i trendy. Dupa ceva stat pe afara m-am intors bine merci c-o Hilux 2.4 4WD, luata cu 3500 epuroi. Masina e nitzel ruginita, da' am vazut la harapi unele mult mai daramate. Singura diferentza intre alea si a mea (in afara de rugina) era o DShK de 12,7 mm. Se poate instala in Romania un asa accesoriu? :wink: Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate