Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari de la Ramnicu Valcea


White Wolf

Postări Recomandate

Numele meu este Tavi Isbasia, sunt din Ramnicu Valcea si am 30 de ani.

Nu ma consider un profesionist in ale off-road-ului, dar sper sa "prind" cate ceva de la fiecare dintre voi.

Sfaturile voastre sunt binevenite si...coroborate cu pasiunea mea ptr 4x4, sper sa duca numai la lucruri bune.

 

Ca "jucarii"am o Toyota HJ60 ( aici tre' sa ii aduc multumiri lui Max si altor baieti ptr ca m-au determinat sa o cumpar ), un Mitsubishi Pajero care urmeaza sa fie..."repus pe rotzi" ptr ca deocamdata nu este functionabil si ...o "corcitura" de Gaz69 cu Nissan Patrol ( Gaz-ul a primit intreaga platforma tehnica de la Nissan ) la care inca lucrez....sper ca nu pentru foarte mult timp de acum incolo.

 

Mai jos, imi permit sa pun cateva poze cu subsemnatul si cu susamintitele "jucarii"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari de la Ramnicu Valcea

 

Multumesc-multumesc pentru primire... :h5

 

Max, crede-ma ca am vazut toate pozele existente pe net cu masina ta :1 - arata super :B

In curand ( dupa ce termin ce am inceput deja ), o sa ma apuc si eu de Toyota...merita sa fie "cosmetizata" putin.

Pana atunci...stau :shock: ca sa "fur" cat mai multe informatii...

 

 

 

 

S-auzim de bine

 

Tavi

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari de la Ramnicu Valcea

 

Salutare...multumesc inca o data de primire...cat despre "M"...nu prea mai e M...de fapt, nu a fost niciodata...la origine a fost un Gaz 69, iar dupa modificarile aduse...a devenit un Hibrid in toata regula.

A primit motor, cutie, punti, directie suspensie si frane de Nissan Patrol.

Caroseria a fost modificata major si inca mai am cate ceva de lucru la ea ( instalatia electrica si de vopsit asa cum trebuie ).

Masina e inmatriculata, carte si nemere noi, deci o sa se poata circula cu ea fara probleme.

Ideea e ca la un moment dat ma gandisem sa o vand, ca sa am bani sa "fac" toyota asa cum trebuie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare