Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

BUN GASIT TUTUROR !


KYK

Postări Recomandate

salutare voua microbisti off road, si iertati mitocania de a nu fi scos din cap caciula inainte de a lansa un topic.

acum ca m-am familiarizat cu regulile site-ului incep prin a va felicita pentru frumosul gest de saptamina trecuta, felicitari si la mai mare; presupun ca urmatoarea actiune umanitara e de Craciun ?

 

Scurta prezentare: pasionat de microb si iubitor de natura am fost de cand ma stiu masina adecvata mi-am permis insa acu fo 8 ani si am inceput cu un LandRover Disco pe care l-am cam tavalit - Mugur stie - si inca unul .

Acesta din urma avut a putut fi admirat cu roatele-n sus la Tg Mures 2006 sau TAT 2007 pe speciala acolo unde nenea Bucur cobora cu 80 la ora si cu un singur sincron functional.

 

in acest moment sint mindrul posesor al unui KZJ 70 la care tot ciocanesc de vreun an.

 

cam atat deocamdata, succes si sarbatori Pascale linistite cu vin bun si bucate alese !

 

cristi bilan

DEFENDER 110 Pickup

http://www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare