Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bine v-am gasit


Vizitator cj_jeep

Postări Recomandate

Vizitator cj_jeep

Re: Bine v-am gasit

 

multumesc pentru intampinare. deocamdata o sa fiu pe post de spectator, inclusiv la intalniri, ca my toy car nu se pote masura cu masinile voastre :ha:

 

Dar in timp, fie c-o prepar pe asta, fie ca mai iau una... lucrurile se vor rezolva cumva :twisted:

 

Pana atunci, abia astept sa ne intalnim la Fundata si sa va cunosc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator cj_jeep

Re: Bine v-am gasit

 

nu sunt suparat, pana acum o luna era sofer de skoda, asa ca evolutia mi se pare spectaculoasa (pentru mine, ca sofer) :ha:

 

Dar am in plan ca in scurt timp sa cumpar inca o masina, pe care s-o prepar dupa modelul koala iar asta sa ramana doar de strada. Ca sa pot merge pe unde mergeti si voi.

 

Pana atunci, ma consoleaza ideea ca asta e doar inceputul :jp1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare