Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Reglaj geometrie

johny
 Share

Recommended Posts

• 1 year later...

Re: Reglaj geometrie

Un an mai tarziu si 3 geometrii facute prost am si eu aceeasi intrebare.

Mentionez ca le-am facut in zona piata sudului.

AM nevoie sa imi calculeze si unghiul de cadere al rotii.

Multumesc anticipat.

Nemo me impune lacessit !

Str viitorului colt cu Bl Dacia, in Bucureshit,binenteles.

Incec si o vizualizare -link cu Varu Gogu.....sper ca merge, este in parcrea aia din mijlocul intersectiei pe stinga ,mergind din directia piata>mosilor pe Dacia

https://maps.google.ro/maps?expflags=enable_star_based_justifications:true&ie=UTF8&cid=6010580427161642777&q=Pia%C5%A3a+Gemenii&iwloc=A&gl=RO&hl=en

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Eu am facut la GTC, dupa ce am schimbat suspensia. La Mitsubishi e mai complicat, ca are placutele alea pe fata care trebuie scoase sau adaugate, dupa caz, si service-urile obisnuite ori nu se baga, ori se fac ca fac treaba si nu umbla la alea, fie ca nu stiu, fie ca nu au chef.

Asa ca eu personal recomand un service care stie 4x4 si care sa aiba si scule pentru geometrie roti. Si GTC este unul dintre putinele existente.

In urma cu 2-3 ani, pe vremea mitsu 3,5 la etape :grin: stiu ca era aglomerata rau locatia.....imi aduc aminte perfect cum am pierdut acolo o zi cindva pt ca niste kamikaze cu mitsu dála :grin: vroiau sa-si rezolve problema asta fix joi,inainte de inscrierea la concurs......

GTC sunt fan , dar nu am facut unghi niciodata acolo pt ca nu stiam ca fac asa ceva.

Autosoft daca mergi la loctia cu meseriasul recomandat sau cunoscut, altfel nu recomad.

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

• 1 year later...
 Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use