Vizitator Lou Gelehrter Postat Aprilie 24, 2008 Partajează Postat Aprilie 24, 2008 Buna ziua! Din 1995 pana in 2003 am "calarit" Pajaro scurt, pe alte meleaguri. Ieri m-am inzestrat cu modelul 2008, aici in Romania, Bucuresti. Intrebari: - care ar fi service-ul potrivit si amabil pentru scula. - se organizeaza excursii pe trasee speciale, daca da, unde sunt anuntate si daca dificultatea traseului este indicata. Cu multumiri, Lou Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
allroad Postat Aprilie 24, 2008 Partajează Postat Aprilie 24, 2008 Re: Buna ziua, si-o 'ntrebare, doua. Salut!Bine ai venit in :c .In legatura cu service-ul recomand pe cei de la Mit Motors Bucuresti. L 200 BMW F650 GS Dakar Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate