Vizitator Arheopterix Postat Aprilie 29, 2008 Partajează Postat Aprilie 29, 2008 Bine v-am gasit. Sunt Claudiu.41 ani (mos) sunt din Buc. Castorit,un copil de 4 1/2 pasionat de offroad de mic (copilul). Merg zilnic offroad din placere/necesitate. Decat sa stau in trafic 30-40 de min,merg pe camp la aer curat 15 min pana la servici. Au un Vitara din 97 care va fi schimbata in curand cu un Jimny. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate