kherim Postat Noiembrie 3, 2012 Partajează Postat Noiembrie 3, 2012 salutare , ce pot face la o toyota 70 ,2446td ca sa nu mai curga ulei pe la semeringul de la palier ? mentionez ca piesa e relativ noua dar problema e la arbore(urme de uzura) exista remedii ; semering mai mic , scurtat arc ,etc? Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
flaviu Postat Noiembrie 3, 2012 Partajează Postat Noiembrie 3, 2012 Re: semering palier incearca sa schimbi putin pozitia semeringului,poti sa il aduci mai in fata daca bagi un inel in spatele lui Toyota RJ 70 1991 2.4 b http://www.cert-transilvania.ro/ Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate