Radu Postat Mai 7, 2008 Partajează Postat Mai 7, 2008 Buna ziua, Ma prezit ca fiind fiu de posesor de Defender 110. Mai copilot la Musaios, mai fotograf pe la alte competitii, astept cu interes vara si concursurile din Romania. Toate cele bune, R. I am planning to live forever. So far, so good. www.tudoroiu.com Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Radu Postat Mai 8, 2008 Autor Partajează Postat Mai 8, 2008 Re: Salutari tot din Londra Cred ca a mai pus si tata ceva poze, nu-s sigur. Mai furam pe la Umanitara, pe la TAT, pe la Musaios, sporadic. Incercam sa venim cat se poate de des. In a treia poza se vor recunoaste Andi Damiri si TAdy ajutandu-ne. Multumim :hl I am planning to live forever. So far, so good. www.tudoroiu.com Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate