Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari tot din Londra


Radu

Postări Recomandate

Buna ziua,

Ma prezit ca fiind fiu de posesor de Defender 110. Mai copilot la Musaios, mai fotograf pe la alte competitii, astept cu interes vara si concursurile din Romania. Toate cele bune,

R.

I am planning to live forever. So far, so good.

www.tudoroiu.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari tot din Londra

 

Cred ca a mai pus si tata ceva poze, nu-s sigur. Mai furam pe la Umanitara, pe la TAT, pe la Musaios, sporadic. Incercam sa venim cat se poate de des.

In a treia poza se vor recunoaste Andi Damiri si TAdy ajutandu-ne. Multumim :hl

I am planning to live forever. So far, so good.

www.tudoroiu.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare