nicumur Postat Mai 16, 2008 Partajează Postat Mai 16, 2008 Salut pe toti membri forumului. Sunt Nicu, din Bucuresti (cartier Berceni). Sunt fericitul posesor al unui Jeep Grand Cherokee Limited din 1994, V8 de 5200 cmc, deocamdata stock :sr Doresc sa gasesc pe acest forum sfaturi pentru viitoarele "upgrade-uri" la masina mea. Sper sa nu ma luati peste picior, dar, in privinta mecanicii auto sunt total pe dinafara :p OIIIIIIIO Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate