Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Dimensiune consola spate Mitsubishi Pajero

botezaturazvan
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti...cine stie sa imi spuna si mie ce dimnesiune are consola spate la un Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D modelul de 4775 de mm lungime,1845 latime si 1855 inaltime.

Astept un raspuns,daca se poate cat mai repede cu putinta :)

Va multumesc si astept mesajele voastre!

P.S. Si daca imi spuneti si dimensiunea consolei spate pana la axa cuplei v-as fi si mai recunoscator :)

Re: Dimensiune consola spate Mitsubishi Pajero

Ce consola? Ce cupla?

Scuze, dar in afara de faptul ca e un V60/70/80 scurt eu nu am priceput nimic.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Faptul ca nu-ti mai raspunde nimeni e o dovada ca nu numai eu nu inteleg ce vrei. Despre ce consola vorbim? In ce termeni? De accesorii interioare, de tinichigerie, eu chiar nu inteleg, da mai multe detalii, pune o poza eventual. Ce cupla? Ce ax?

Poate sunt eu mai batut in cap, dar sincer nu inteleg la ce te referi. Daca ai masina asta fa-i aici o prezentare si mutam topicul acolo unde ii e locul si poate reusesti sa ne lamuresti ce vrei sa stii de fapt.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Nu am tipul acela de masina,dar mi s-a raspuns...lungimea consolei este in jur de 1100 mm.Imi cer scuze daca te-am enervat cu ambiguitatea mea :) Este vorba de distanta de la jumatatea rotii din spate pana la fundul masinii :)

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use