Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Pajero Mk2 Anglia LUNG sau SCURT ??

L4ur3ntziU
 Share

Recommended Posts

Intentionez sa imi cumpar un Pajero Mk 2 mai tinerel :P . In momentu de fata am unu scurt mai batran de viata nu de ani :) care sincer cateodata ma dadusem cu el in rape sau peste cap la coborare sau urcari la inclinatie mare... intreb acuma. CARE ESTE MAI OK ? Motorul o sa fie unu de 2.8 Automat.

LUNG sau SCURT , va rog dati si cateva detalii dece ati alege scurt sau lung!!!!!

Nimeni nu imi raspunde si mie ...sigur sunteti multi cu experienta si stiti care este mai bun in offroad.!?

Edited by Tavi D.

Re: Pajero Mk2 Anglia LUNG sau SCURT ??

Lung sau scurt ????

Depinde ce vrei sa faci cu el, de zi cu zi pe strada si din cand in cand o iesire in natura sau vrei sa-l prepari sa te dai la cupe, etape de campionat??

Fiecare are plusurile si minusurile lui, tu ar trebui sa stii ce vrei sau sa stii ce sa intrebi pentru ca in functie de ce-ti doresti de la masina atunci pot sa-ti recomand parerea mea sau mai multi sa ne dam cu parerea, deoarece tot tu decizi pana la urma

KAMIKAZE OFFROAD CLUB

Re: Pajero Mk2 Anglia LUNG sau SCURT ??

Iar de discutii de genul asta e plin deja forumul, inainte de a pune orice intrebare si de a crea un topic nou foloseste "search" cu incredere si inarmeaza-te cu rabdare si cu pofta de citit.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use