Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sal'tare!


Darius

Postări Recomandate

Sa traiti, stimati colegi de forum si de... pasiune! Numele meu este Darius Danila, sunt din Cluj, dar de ceva vreme locuiesc prin marea si "frumoasa" noastra Capitala. In toamna am achizitionat un Mitsubishi Pajero, 2.8 TDI, din 1996, cutie automata... De atunci... sunt indragostit de 4x4 si de ceea ce inseamna o astfel de masina.... Din pacate, fostul proprietar nu a fost cinstit si dupa numai 3 saptamini... motorul a crapat. Avea niste... bailagare(daca bine-mi aduc aminte, asa se numesc) pe cuzineti... care au cedat. Dupa 3 luni de stat intr-un atelier si o gramada de bani(cam 60 mil. pt mine inseamna cam mult).... si-a revenit. Si acum ma bucur de ea! A fost visul meu... Sper sa ne si vedem, dar trebuie sa stiti ca nu sunt un... specialist. Sper sa-mi puteti trece cu vederea eventualele intrebari... de biban. Cam atit despre mine si masina mea... O sa stau in umbra, sa citesc, sa mai "fur" meserie! Mersi si bafta tuturor!
"Umblati cu bine!"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare