Darius Postat Mai 20, 2008 Partajează Postat Mai 20, 2008 Sa traiti, stimati colegi de forum si de... pasiune! Numele meu este Darius Danila, sunt din Cluj, dar de ceva vreme locuiesc prin marea si "frumoasa" noastra Capitala. In toamna am achizitionat un Mitsubishi Pajero, 2.8 TDI, din 1996, cutie automata... De atunci... sunt indragostit de 4x4 si de ceea ce inseamna o astfel de masina.... Din pacate, fostul proprietar nu a fost cinstit si dupa numai 3 saptamini... motorul a crapat. Avea niste... bailagare(daca bine-mi aduc aminte, asa se numesc) pe cuzineti... care au cedat. Dupa 3 luni de stat intr-un atelier si o gramada de bani(cam 60 mil. pt mine inseamna cam mult).... si-a revenit. Si acum ma bucur de ea! A fost visul meu... Sper sa ne si vedem, dar trebuie sa stiti ca nu sunt un... specialist. Sper sa-mi puteti trece cu vederea eventualele intrebari... de biban. Cam atit despre mine si masina mea... O sa stau in umbra, sa citesc, sa mai "fur" meserie! Mersi si bafta tuturor! "Umblati cu bine!" Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate