Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut tovarasi


Vizitator b50sim

Postări Recomandate

Vizitator b50sim

Dupa o perioada de tacere m-am hotarat sa ma prezint :hi .Ma numesc Petrescu Robert si am o Lada Niva din 2003 alba cu care nu am pretentia sa fac off-road extrem dar pe care ma pot baza ca ma duce si ma aduce de la pescuit (cu portbagajul plin de peste)si nu ma lasa pe coclauri.Fata de standard am mai pus:

-bull bar,

-carlig de remorcare,

-kit de inaltare de la Fiodor,

-arcuri mai tari pe fata tot de la Fiodor,

-jante Dotz pe 15" cu cauciucuri BFG MT de la Andy68(sa traiasca!!!)

As fi pus si poze dar nu pot sa le micsorez... :sr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare