Vizitator b50sim Postat Mai 20, 2008 Partajează Postat Mai 20, 2008 Dupa o perioada de tacere m-am hotarat sa ma prezint :hi .Ma numesc Petrescu Robert si am o Lada Niva din 2003 alba cu care nu am pretentia sa fac off-road extrem dar pe care ma pot baza ca ma duce si ma aduce de la pescuit (cu portbagajul plin de peste)si nu ma lasa pe coclauri.Fata de standard am mai pus: -bull bar, -carlig de remorcare, -kit de inaltare de la Fiodor, -arcuri mai tari pe fata tot de la Fiodor, -jante Dotz pe 15" cu cauciucuri BFG MT de la Andy68(sa traiasca!!!) As fi pus si poze dar nu pot sa le micsorez... :sr Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Vizitator b50sim Postat Mai 25, 2008 Partajează Postat Mai 25, 2008 Re: Salut tovarasi Multumesc pt. urari! Acum pun si citeva poze: Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate