Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

MagnuM


MagnuM

Postări Recomandate

O super culoare pe o super masina si se pare ca si la volanul e un maestru....

 

Cu culoarea sunt de acord! :mrgreen:

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta chiar se conduce cu B-ul? :P

 

PS: Faina, sper sa o dai cit mai curind pe brazda (la propriu) !

 

 

........................

Editat de MagnuM

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 an mai târziu...

Re: MagnuM

 

Salutare Mihai - fratilor am vazut si eu azi "camionul" - este absolut bestiala masinaria. Super faina - si arata bine. L-am vazut pe Mihai ca mesterea pe la masina si evident ca nu m-am putut abtine sa nu opresc sa mai sta la o palavra. Numai bine sa o stapanesti sanatos.

PS - pe lana masina asta Galloperul meu parea cat un Tico :ha: :ha:

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare