Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare tuturor de la un nou iubitor de land rover


Valentin

Postări Recomandate

Ma numesc Ardelean Valentin sunt din Tg lapus, Maramures sunt posesor al unui land rover discovery II 2001 de vreo 8 luni, grozava masina, nemodificat deocamdata. Sunt iubitor de munte de drumeti de dormit in cort. Ocupatie afacere de fam si calatorit mult ii tara.

Va salut pe toti si sa continuati tot asa.Am invatat multe de la voi si cred ca o sa invat si mai multe pe viitor si sper sa ajung si la intalnirile voastre daca mai este loc si pt noi intrati.

Discovery II TD5 2000

Series III 88" 2.25 diesel

Range rover clasic 3.5 V8 carburator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare