Valentin Postat Mai 23, 2008 Partajează Postat Mai 23, 2008 Ma numesc Ardelean Valentin sunt din Tg lapus, Maramures sunt posesor al unui land rover discovery II 2001 de vreo 8 luni, grozava masina, nemodificat deocamdata. Sunt iubitor de munte de drumeti de dormit in cort. Ocupatie afacere de fam si calatorit mult ii tara. Va salut pe toti si sa continuati tot asa.Am invatat multe de la voi si cred ca o sa invat si mai multe pe viitor si sper sa ajung si la intalnirile voastre daca mai este loc si pt noi intrati. Discovery II TD5 2000 Series III 88" 2.25 diesel Range rover clasic 3.5 V8 carburator. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate