Vizitator FINU GHITA Postat Mai 27, 2008 Partajează Postat Mai 27, 2008 buna ziua, cei ce au fost la Arad ma stiu de copilot al lui Trooper. Sunt din Bucuresti, imi place offroadul, e ceva Super ! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate