Vizitator Paul Postat Mai 27, 2008 Partajează Postat Mai 27, 2008 Numele meu este Paul am 37 de ani sunt din Bucuresti si deocamdata am un Atv Linhai 4x4 pentru care nu exista nicio piedica.... Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate