Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Proaspat posesor de pinin


just curios

Postări Recomandate

2.0 GDI , SUPER SELECT :wink:

 

 

Pozele sunt facute de ,,dealer,, revin cu altele dupa sarbatori.

 

 

P.S. Pana acum fiecare iesire in natura era bine aleasa ca sa putem ajunge cu masina.Acum de Paste,cu noua achizitie stau si ma gandesc unde este mai rau drumul :grin:

C28565169_1.thumb.jpg.44deaa02b6f862aed857bea3a7b0ee24.jpg

C28565169_2.thumb.jpg.911e2d8303d22d81950276deabe77d59.jpg

C28565169_3.thumb.jpg.a5773d6ae35b180c14435cc4917af9c5.jpg

C28565169_4.thumb.jpg.f41ab538c3717b399653d4e186ece4f0.jpg

C28565169_5.thumb.jpg.534a252d458aeef3b4d0862c7a8c6040.jpg

C28565169_6.thumb.jpg.28a6e966186d2106d02b2ef747193c18.jpg

C28565169_7.thumb.jpg.9a7022975094b066edcf17b5449597f6.jpg

C28565169_8.thumb.jpg.32e0913a13639381ba980a2cf2aeb56a.jpg

C28565169_9.thumb.jpg.0b2e4e7ea1111898d256fa5ac01951cf.jpg

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proaspat posesor de pinin

 

Frumoasa tare...partea naspa volanu dreapta.....astept poze, pareri

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Proaspat posesor de pinin

 

Frumoasa masina. Vinerea trecuta am cumparat si eu un Pinin, 1,8 GDI 4x4 cu Super Select, 3 portiere si cu volanul pe dreapta.

Initial ma interesa sa schimb volanul pe stanga dar in 2 zile m-am obisnuit cu el si am renuntat la idee.

Astazi ii voi schimba uleiul de motor si filtrele de aer si ulei iar in viitorul apropiat am in plan sa ii schimb distributia cu pompa de apa si uleiul de la diferentiale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare