knut Postat Mai 30, 2008 Partajează Postat Mai 30, 2008 Va saluta si @knut cu al lui YJ 4.0 in continua modificare. :hi Din Bucuresti cu drag, Daniel Ce ar fi viata daca nu am avea curajul sa riscam ceva ? Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate