Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut


offroad_g

Postări Recomandate

Sunt un posesor de G 280 / 1988 cu ceva modificari. Acum , dupa ceva ani de offroad, dupa ce am frecat masina de toate lemnele din zona Clujului, si nu numai, vreu sa-i fac si un roll cage, in rest....pedala.

Land Rover Discovery 2 , 2004automat,TD5 pentru plimbare

BMW 1200 GS LC Adventure pentru ture

Land Rover Defender 110 , 1999, TD5 pentru alte ture

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut

 

Asta e masina mea... un G 280 automat din 88, Super Swamper 36/10,5/15, troliu Warn 9.5ti

Land Rover Discovery 2 , 2004automat,TD5 pentru plimbare

BMW 1200 GS LC Adventure pentru ture

Land Rover Defender 110 , 1999, TD5 pentru alte ture

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare