offroad_g Postat Mai 31, 2008 Partajează Postat Mai 31, 2008 Sunt un posesor de G 280 / 1988 cu ceva modificari. Acum , dupa ceva ani de offroad, dupa ce am frecat masina de toate lemnele din zona Clujului, si nu numai, vreu sa-i fac si un roll cage, in rest....pedala. Land Rover Discovery 2 , 2004automat,TD5 pentru plimbare BMW 1200 GS LC Adventure pentru ture Land Rover Defender 110 , 1999, TD5 pentru alte ture Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
offroad_g Postat Iunie 3, 2008 Autor Partajează Postat Iunie 3, 2008 Re: Salut Asta e masina mea... un G 280 automat din 88, Super Swamper 36/10,5/15, troliu Warn 9.5ti Land Rover Discovery 2 , 2004automat,TD5 pentru plimbare BMW 1200 GS LC Adventure pentru ture Land Rover Defender 110 , 1999, TD5 pentru alte ture Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate