Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare


EMIL

Postări Recomandate

Desi implinesc o varsta, pe 12 iulie schimb prefixul implinind 60 de ani, astept cu nerabdare sa particip la urmatorul eveniment, mai ales ca acum RGX-ul este pregatit acum pentru trasee mai grele. Cu ajutorul lui Ionut si al lui Costin, carora le multumesc pe acesta cale, masina arata altfel si este pregatita pentru incercari mai grele.

Ii multumesc si d-lui organizator Mugur pentru dvd-ul cu poze pe care l-am primit si il rog sa imi spuna cum trebuie sa procedez pentru a intra in posesia dvd-urilor prezentate la Off Road Spring Fest 2008, de care ne-am aratat interesati inca de la Fundata.

Mie mi-e mai greu sa comunic cu voi pe aceasta cale (nu mai am 20 de ani), dar ma straduiesc sa scriu cand si cand. Citesc insa cu mare atentie toate discutiile de pe forum si am multe de invatat de la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare