EMIL Postat Iunie 14, 2008 Partajează Postat Iunie 14, 2008 Desi implinesc o varsta, pe 12 iulie schimb prefixul implinind 60 de ani, astept cu nerabdare sa particip la urmatorul eveniment, mai ales ca acum RGX-ul este pregatit acum pentru trasee mai grele. Cu ajutorul lui Ionut si al lui Costin, carora le multumesc pe acesta cale, masina arata altfel si este pregatita pentru incercari mai grele. Ii multumesc si d-lui organizator Mugur pentru dvd-ul cu poze pe care l-am primit si il rog sa imi spuna cum trebuie sa procedez pentru a intra in posesia dvd-urilor prezentate la Off Road Spring Fest 2008, de care ne-am aratat interesati inca de la Fundata. Mie mi-e mai greu sa comunic cu voi pe aceasta cale (nu mai am 20 de ani), dar ma straduiesc sa scriu cand si cand. Citesc insa cu mare atentie toate discutiile de pe forum si am multe de invatat de la voi. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate